Niezawodne systemy monitoringu wizyjnego, szybki przepływ informacji czy skuteczna i szybka reakcja na zdarzenia wykrywane przez operatorów? Co tak naprawdę sprawia, że jesteśmy bezpieczni? Aby stworzyć skuteczny system monitoringu miejskiego wszystkie wymienione czynniki muszą działać na najwyższym poziomie! Przyjdź na spotkanie z nami i dowiedz się, jak skutecznie zabezpieczyć swoje miasto!

Bosch Security and Safety Systems wraz z Akademią Monitoringu Wizyjnego zapraszają na cykl prezentacji, poświęconych zagadnieniom związanym z systemami telewizji dozorowej na potrzeby monitoringów miejskich. Nasi eksperci przygotowali dla uczestników bardzo ciekawą i niezbędą w pracy dawkę informacji z zakresu monitoringu.

Kiedy: 7 listopad 2019, czwartek, godz. 9:00
Gdzie: Poznań, IBB Andersia Hotel, ul. Plac Andersa 3

Podczas całodniowej sesji zapewniamy uczestnikom również przerwę kawową oraz obiad. Szkolenie jest bezpłatne i prowadzone w całości przez specjalistów Bosch Security and Safety Systems oraz ekspertów zewnętrznych.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkania w zakładce "Program szkolenia" oraz zgłaszania uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza w zakładce "Rejestracja uczestników".

Zapraszamy!

 

 

 

ticket sales
 ticket sales